Ürün Kodu
Stok Var


Katlanır cam sistemleri akordeon misali çalışır defter yaprağı gibi tek tek birbirinden bağımsız çalışır en büyük avantajlarından birisi camların tamamını içeri doğru katlanarak açılarak mevcut cepheyi hiç kapanmamış bir hale getirmesidir.
 
Katlanır Cam Sistemleri Eşikli ve Eşiksiz olarak 2'ye ayrılır. Eşikli katlanır camları ağırlıklı olarak balkon kapatmalarda uygulanır eşiksiz katlanır camlar ise genelde cafe, iş yeri girişlerinde müşterilerin giriş çıkış yaparken ayakları takılmaması için tercih edilir ve uygulanır.
 
Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.
 
Katlanır cam sistemleri tamamen hareketli olduğundan kaliteden ödün vermeyin, verdirmeyin.
Etiketler: Urla katlanır cam katlanır cam urla urlada katlanır cam balkon cam balkon sistemleri urla urlada katlanır cam urla katlanır cam katlanır cam urla5218 Okunma